Кошик
37 відгуків
САЙДИНГ -КРАЩІ ЦІНИ. СОФІТИ - ЗНИЖКИ ДО 30%Купити софіт софит
+38 097 170-93-39

Найширший вибір сайдингу, а також софіти, водостічні системи, теплоізоляційні матеріали у Львові

Софіт asko (аско), Польща

Софіт Аско (Польща)

Cофіти можуть бути перфорованими, не перфорованими (суцільними). Перферований софіт використовують для вентиляції. Софіти виготовляються з полівінілхлориду (вінілові). Перфорований софіт на карнизних свесах забезпечує необхідну вентиляцію підпокрівельного простору.

На сьогодні, софіти – це більш ніж якісне декорування стелі будь–якої складності, це забезпечення високого рівня комфортності проживання. Швидка вентиляція під покрівельного простору, широкий температурний діапазон використання, стійкість до механічних ушкоджень та корозії, роблять софіт Аско справжньою знахідкою для функціонального декорування стелі.

Завдяки новим методам ламінації ПВХ спеціальною плівкою, софіт має високу стійкість до агресивних чинників зовнішнього середовища. Софіти Аско відзначається не тільки європейським рівнем якості, але й мають вигляд натурального дерева, що подарує затишок та добробут Вашій оселі.

В Інтернет-магазині "Сайдинг Фасад" Ви зможете купити софіт Аско (Asko) від кращого польського виробника високої якості. В залежності від дизайнерського спрямування Вашої оселі, у нас Ви знайдете необхідний колір та відтінок, який, гарантовано, подарує Вашій кімнаті довершений та стильний зовнішній вигляд.

  • Довжина - 3,5 м.
  • Ширина - 0,305 м.
  • Корисна площа - 1,07 м. кв.
  • Кількість в уп. - 18 шт.

 

софіт софит аско asko

 

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці: